Strona głównaMobileAktualnościPUBG Mobile - zbanowano kolejne 2 miliony cheaterów

PUBG Mobile – zbanowano kolejne 2 miliony cheaterów

Walka PUBG Mobile z cheaterami trwa w najlepsze. W zaledwie siedem dni kont pozbawiono ponad dwa miliony oszustów.

Content w PUBG Mobile nie ma sobie równych. Wciąż jest to jedna z najlepiej zarabiających gier mobilnych na świecie, regularnie aktualizowana o nowe sezony, bronie i mapy. Jednym z nieustających problemów pozostają jednak cheaterzy.

Zobacz: Ruszyła pierwsza alpha Diablo Immortal

Na social mediach gry zaczęły ostatnio pojawiać się „Anti-cheating reporty”. Pozwalają one nie tylko pokazać, że twórcy starają się rozwiązać ten problem, ale demonstrują również jego skalę. W zeszłym tygodniu, w okresie do 4 do 10 grudnia, zbanowano blisko 1,5 miliona cheaterów. Tydzień później ta liczba urosła o ponad 600 tysięcy.

Te same przewinienia pojawiają się również na liście powodów banów. Najpopularniejsze są zazwyczaj Auto-Aimy i X-Raye, czyli znane z innych gier wallhacki. Gracze próbują sobie jak najbardziej ułatwić życie i kiedy dostają bana, zakładają nowe konto i kontynuują rujnowanie meczów uczciwym graczom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię