Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - wyciekły mapy i skiny...

Call of Duty: Black Ops Cold War – wyciekły mapy i skiny Sezonu 1

Po internecie krążą właśnie grafiki przedstawiające zawartość nadchodzącego do Call of Duty: Black Ops Cold War pierwszego sezonu.

Call of Duty: Black Ops Cold War po ciężkim roku z Modern Warfare został ciepło przyjęty przez większość graczy. Chociaż grze wciąż jest daleko do ideału, gameplay sprawia mnóstwo frajdy. Największym problemem pozostawał w rezultacie brak contentu.

Zobacz: Xbox Series X|S dostają pierwszą aktualizację

Season 1 Leak: Starter Pass, New Maps, and new Skins from blackopscoldwar

Problem ten ma częściowo rozwiązać premiera pierwszego sezonu. Zgodnie z systemem rozpoczętym przez Modern Warfare, powinniśmy zobaczyć sporą aktualizację, która przyniesie dodatkową motywację do grindu dla wielu fanów. Powyższy przeciek zawiera kilka grafik prezentujących wygląd nowych operatorów i map, jakie prawdopodobnie trafią do gry razem z nowym sezonem.

W komentarzach pod postem gracze zauważyli, że najwyraźniej wchodzimy już w erę remasterów. Trzecia grafika mocno przypomina bowiem mapę Launch z pierwszego Black Opsa. Niestety przeciek nie odpowiedział na najważniejsze pytanie: Czy dostaniemy więcej broni?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię