Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops – darmowy weekend już od jutra

Call of Duty: Black Ops – darmowy weekend już od jutra

Już od jutra startuje darmowy weekend z Call of Duty: Black Ops. Gracze będą mogli zagrać bezpłatnie zarówno w tryb multiplayer Cold War jak i Zombie. Gra dostępna będzie na wszystkich platformach – konsolach i PC.

Darmowy weekend rozpocznie się jutro2 września o godzinie 19:00 i potrwa do 7 września do godziny 19:00. Tak długi weekend jest zasługą przypadającego na 6 września Święta Pracy w USA. Wszystkie postępy dokonane podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry w tym do Warozne, ponieważ obie gry dzielą punkty doświadczenia.

Zobacz: World of Warcraft – aktualizacja 9.1.5 ma być odpowiedzią na feedback graczy

W ramach bezpłatnej próbki gracze będą mogli zagrać na mapach Moshpit oraz Nuketown oraz tryby Face off 6v6, Gunfight oraz Team Deathmatch. W przypadku Zombies, można wypróbować tryb Outbreak, w tym cały region Collateral, który pojawił się w 5. sezonie gry.

Na PlayStation mogą wypróbować tryb Onslaught, który jest dostępny wyłącznie na tej konsoli. Podobnie jak w przypadku gry wieloosobowej, wszystkie postępy są przenoszone do pełnej gry, jeśli zdecydujesz się ją kupić po zakończeniu okresu próbnego.

Wreszcie, Activision ogłosiło, że osoby grające w darmową wersję Black Ops Cold War, które kupią pełną wersję gry, otrzymają przepustkę bojową sezonu 5 i kilka darmowych pominięć poziomów jako bonus. Gra jest teraz w sprzedaży z rabatem do 50% na wszystkich platformach.

Kolejną grą Call of Duty jest Call of Duty: Vanguard, która ma premierę w listopadzie. Tryb wieloosobowy gry zostanie oficjalnie ujawniony 7 września, a beta testy zostaną przeprowadzone na wszystkich platformach jeszcze w tym miesiącu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię