Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Blackout za darmo przez cały kwiecień!

Call of Duty: Blackout za darmo przez cały kwiecień!

W momencie premiery Call of Duty: Black Ops 4 i trybu Blackout wydawało się, że tryb Battle Royale może okazać się sporym sukcesem. Niestety, nie wyszło tak, jak liczyli w Activision. A szkoda, bo Blackout to ciekawy tryb, który przez cały kwiecień możecie sprawdzić za darmo.

W pewnym momencie naprawdę myślałem, że Call of Duty: Blackout ma szansę mocniej zaistnieć na rynku gier Battle Royale. Ale nie wyszło tak dobrze, jak przewidywałem. Przyczyn tego można wskazać wiele, ale najważniejsze było prawdopodobnie to, że Call of Duty to gra nie dość, że płatna, to jeszcze bardzo droga. Co prawda ma wielu fanów, którzy kupują każdą odsłonę, ale nie jestem przekonany, czy oni są zainteresowani trybem Battle Royale.

Zobacz: Zastrzelił kolegów w grze, poniósł konsekwencje w prawdziwym życiu

Jednak najważniejsza informacja jest taka, że przez cały kwiecień możecie pograć w Call of Duty: Blackout za darmo. Zazwyczaj takie promocje trwają tylko przez weekend, więc tak długi okres może dziwić. Ale nie ma co narzekać i trzeba się cieszyć. Prawda jest taka, że Blackout od początku powinien być darmowy. Jestem przekonany, że wtedy baza graczy byłaby dużo większa. Być może, ale to tylko moje przypuszczenia, Activision chce sprawdzić zainteresowanie darmowym trybem i jeśli testy okażą się owocne to – kto wie – może Battle Royale w Call of Duty pozostanie darmowe.

Zobacz: Gameplay z gry Warsaw – strategii pokazującej czasu Powstania Warszawskiego

Póki co możecie za darmo sprawdzić Call of Duty: Blackout. W tym celu wystarczy pobrać klient Battle.net i zainstalować grę. Jeśli spodoba Wam się n a tyle, że postanowicie ją później kupić, to cały progres z darmowego okresu zostanie przeniesiony. Promocja trwa do 30 kwietnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię