Strona głównaGryAktualnościModern Warfare 4 to kolejna odsłona Call of Duty. Premiera już jesienią?

Modern Warfare 4 to kolejna odsłona Call of Duty. Premiera już jesienią?

Były pracownik studia Infinity Ward zamieścił na Twitterze serię wpisów sugerującą, że jeszcze w tym roku zadebiutuje nowa odsłona Call of Duty. Będzie to kontynuacja popularnej serii Modern Warfare.

Modern Warfare to chyba najbardziej chwalona wśród graczy, nowa odsłona serii Call of Duty. Nowa, czyli ta, która porzuciła tematykę Drugiej Wojny Światowej. Nie ukrywam, sam najlepiej wspominam właśnie te części gry. Swoją drogą, kto pamięta Czarnobyl?

Zobacz: Activision pokaże nowe Call of Duty przed końcem czerwca

Wróćmy jednak do Roberta Bowlinga, byłego pracownika studia Infinity Ward. Zamieścił on serię wpisów na Twitterze, która nawiązuje do serii Modern Warfare i wiele wskazuje na to, że jej czwarta odsłona zadebiutuje 8 października 2019 roku. Głównym bohaterem gry miałby być Simon Riley, czyli popularny Ghost.

Zobacz: Pierwsi wybrańcy grali już w nowe Call of Duty

Dlaczego przejmujemy się wpisami byłego pracownika studia? Cóż, Bowling jest nim tylko teoretycznie. Pod koniec 2018 roku do Infiniti Ward miało powrócić kilku pracowników. Obecny konsultant Electronic Arts mógł być jednym z nich. Studio nie ogłaszało oficjalnie, kto konkretnie z przedstawicieli starej gwardii zasilił jego szeregi. Jest więc wielce prawdopodobne, że tweety zostało zamieszczone oficjalnie przez pracownika Infinity Ward.

Na potwierdzenie tych informacji nie będziemy musieli długo czekać. Nowa odsłona Call of Duty ma zostać zaprezentowana do końca czerwca.

Zobacz: Call of Duty pomogło znaleźć pracę 54 tys. byłych żołnierzy

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię