Strona głównaGryAktualnościPierwsi wybrańcy grali już w nowe Call of Duty

Pierwsi wybrańcy grali już w nowe Call of Duty

O kolejnej odsłonie Call of Duty nie wiemy praktycznie nic. Do serwisów gamingowych i Youtuberów nie trafiły żadne informacje na temat tytułu. Więcej szczęścia mieli profesjonalni futboliści, którzy mieli okazję już zagrać.

Infinity Ward w tym roku dało do pieca tak bardzo, że aż zgasło. Nie zdradza kompletnie nic na temat kolejnej odsłony Call of Duty, chociaż ten ma ukazać się jeszcze w tym roku. Jest za to grupa wybrańców spoza Infinity Ward, która nie tylko widziała grę, ale miała okazję zagrać. Kilku profesjonalnych graczy futbolu amerykańskiego i hokeistów potwierdziło, że brało udział w bardzo ekskluzywnej zamkniętej imprezie, podczas której grali w nowe Call of Duty.

Zobacz: Call of Duty pomogło znaleźć pracę 54 tys. byłych żołnierzy

Oczywiście ze względu na to, że tytuł nawet nie został jeszcze ogłoszony, nie ujawnili żadnych szczegółów na temat gry. Wszystkie zdjęcia, które zostały udostępnione z tego wydarzenia przedstawiają samych zawodników podczas gry bez choćby fragmentu ekranu. Na niektórych zdjęciach widać odbicie ekranu w telewizorze, jednak obraz jest zniekształcony i nie da się na jego temat nic powiedzieć.

Zobacz: Kolejne Call of Duty to jednak Modern Warfare 4?

Zapowiedź Black Ops 4 miała miejsce 17 maja 2018. Możemy w tej sytuacji liczyć po ciuchu na to, że Call of Duty: Modern Warfare 4, bo taki tytuł prawdopodobnie będzie nosiła gra, zostanie wkrótce przedstawione całemu światu. Na tą chwilę nie wiadomo nawet, na jakie platformy będzie dostępny. Gdy tylko dowiemy się czegoś w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię