Strona głównaGryAktualnościKolejne Call of Duty to jednak Modern Warfare 4?

Kolejne Call of Duty to jednak Modern Warfare 4?

W 2019 roku zostanie wydana kolejna gra z serii Call of Duty – to pewne tak samo, jak śmierć i podatki. Do tej pory mówiło się, że będzie to Ghosts 2, ale ostatnie informacje zdają się sugerować, że jednak otrzymamy Modern Warfare 4.

Spekulacje ruszyły w momencie, w którym Ashton Williams z Infinity Ward opublikowała na swoim Twitterze tajemniczy materiał, który możecie zobaczyć poniżej. Widać na nim czaszkę, co graczom skojarzyło się z motywem z Call of Duty: Ghosts. Na tej podstawie stwierdzono, że w 2019 roku zadebiutuje właśnie druga odsłona tej gry. Ale nic nie jest tak oczywiste, jak może się wydawać.

Jason Schreier z Kotaku twierdzi, że nie chodzi wcale o Ghosts 2. Jego zdaniem Infinity Ward pracuje nad Modern Warfare 4. Czaszka ma nawiązywać do postaci Simona ‘Ghosta’ Rileya, który zginął w jednej z poprzednich odsłon, ale jest dość ważną postacią w całej historii. Zresztą nie do takich wskrzeszeń dochodziło już w świecie gier, filmów czy też seriali, więc możliwe, że Ghosta zobaczymy ponownie. Gra zawsze może też opowiadać historię sprzed śmierci tego bohatera.

Zobacz: Policja pomyliła strzelaninę z Call of Duty

Póki co możemy jedynie czekać na oficjalne informacje. Ale widać, że Infinity Ward wie, jak podsycać zainteresowanie. Jestem pewien, że tweet Ashton Williams nie był przypadkowy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię