Strona głównaGryAktualnościByli pracownicy Blizzarda pracują nad grą z bohaterami Marvela

Byli pracownicy Blizzarda pracują nad grą z bohaterami Marvela

Jeszcze mało Wam bohaterów Marvela? Jeśli tak, to mam dobre informacje – powstaje kolejna gra w komiksowym uniwersum Hulka, Iron Mana i Spider-Mana. Za produkcję wzięli się byli pracownicy Blizzarda, którzy pracowali między innymi przy Hearthstonie.

Nad grą pracuje niezależne studio Second Dinner, w którym pracują między innymi Ben Brode i Hamliton Chu – byli pracownicy Blizzarda, którzy odpowiedzialni byli przede wszystkim za Hearthstrone’a. Produkcja powstaje od około 6 miesięcy, więc jest jeszcze w bardzo wczesnym etapie całego procesu tworzenia. Najważniejsze jest to, że studiu udało się nawiązać współpracę z samym Marvelem i dodatkowo uzyskać od chińskiego NetEase finansowane w wysokości 30 mln dolarów.

Zobacz: Gra Marvel Avengers powstaje na PlayStation 5 i Xbox Scarlett

Na razie nie wiemy, czym dokładnie miałaby być nowa gra w świecie Marvela. Jednak patrząc na opublikowane oferty pracy, wychodzi na to, że chodzi o produkcję mobilną. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie Borde i Chu możemy też domniemywać, że może to być karcianka w świecie Marvela. To trochę strzał w ciemno, ale czy obrazilibyście się na taką grę? Ja z pewnością nie. Karcianka wydana na PC-ty, konsole i urządzenia mobilne z ulubionymi herosami to coś, co chętnie bym zobaczył.

Gra Second Dinner będzie kolejną produkcją w uniwersum Marvela. Nad tytułem AAA ma pracować też między innymi Square Enix. Mówi się nawet o całym gamingowym uniwersum Marvela, które miało zostać rozpoczęte przez Spider-Mana na PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię