Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare – gracze strzelają spod mapy

Call of Duty: Modern Warfare – gracze strzelają spod mapy

Call of Duty: Modern Warfare to jedna z najlepszych odsłon CoD-a od lat. Czy najlepsza? To akurat wersja dyskusyjna. Na pewno nie jest idealna. Gra boryka się z wieloma problemami. Do długiej listy należy dopisać teraz graczy wskakujących pod mapę.

Gracze Call of Duty: Modern Warfare proszą Infinity Ward o jak najszybsze załatanie bardzo denerwującego błędu. Okazuje się bowiem, że na większych mapach w trybie Ground War możliwe jest dostanie się pod mapę. Jednak postać nie ginie. Zamiast tego może spokojnie stać w miejscu i kolejno eliminować przeciwników, którzy nie mają żadnej szansy na odpowiedź. To pozwala szybko zdobyć atomówkę i wzbogacić swoje konto o mnóstwo punktów doświadczenia.

Zobacz: Assassin’s Creed Ragnarok pojawił się na Amazon

Miłośnicy gry znaleźli kilka różnych miejsc, gdzie możliwe jest dostanie się pod mapę. Dlatego coraz częściej to właśnie pod główną lokacją dochodzi do największych starć. Gracze po obu stronach lądują pod mapą, a następnie zaczynają strzelać do siebie nawzajem. To oczywiście zabija jakąkolwiek zdrową rywalizację, a cwaniaków z dnia na dzień przybywa. Każdy chce jak najszybciej nabijać doświadczenie.

Zobacz: Overwatch 2 jeszcze w tym roku? Tak sugerował skasowany tweet

Właśnie dlatego gracze poprosili o jak najszybsze wyeliminowanie błędu, który tak bardzo uprzykrza grę. Miejmy nadzieję, że Infinity Ward zareaguje błyskawicznie i wkrótce rozgrywka wróci do normy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię