Advertisement
Strona głównaGryAktualnościW Sea of Thieves zagrało już przeszło 10 milionów osób

W Sea of Thieves zagrało już przeszło 10 milionów osób

Myśleliście, że Sea of Thieves umarło i nikt już w ten tytuł nie gra? Błąd – twórcy pochwalili się właśnie ważnym rekordem w historii gry. Ich produkcję od premiery 2 lata temu uruchomiło ponad 10 milionów graczy.

Sea of Thieves zadebiutowało w marcu 2018 roku i mimo kiepskiego startu (gracze narzekali na nudę, szczególnie gdy grało się w pojedynkę) i średniej ocen nieprzekraczającej 70/100 (według serwisu Metacritic – zobaczcie też naszą recenzję), to z czasem liczba zainteresowanych rosła. Na pewno pomogło w tym kilka wydanych w międzyczasie aktualizacji, które dostarczyły grze nową zawartość. Osiągnięty w końcu wynik ponad 10 milionów graczy jest tym bardziej imponujący, że gra dostępna jest jedynie na PC i konsoli Xbox.

Z okazji tego rekordu autorzy planują 15 stycznia wypuścić kolejną aktualizację – Legends of the Seas. Jeśli zalogujecie się w grze w okresie między 15 a 22 stycznia to otrzymacie darmowego skina dla żagla oraz emotkę. A co poza tym mają Wam do przekazania autorzy Sea of Thieves? Zobaczcie sami:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię