Advertisement
Strona głównaKonsolePlayStation 5 – najważniejsze rzeczy nie zostały jeszcze ujawnione

PlayStation 5 – najważniejsze rzeczy nie zostały jeszcze ujawnione

Wszyscy czekamy na oficjalną prezentację PlayStation 5. Wydawało się, że o konsoli wiemy już całkiem sporo, ale szef Sony Interactive Entertainment – Jim Ryan – zdradził, że najważniejsze elementy jeszcze nie zostały ujawnione. O co może chodzić?

Szef Sony Interactive Entertainment – Jim Ryan, w rozmowie z japońską wersją serwisu Business Insider powiedział, że najważniejsze elementy, które odróżniają PlayStation 5 od poprzednich konsoli, nie zostały jeszcze nawet ujawnione.

– Wciąż jest wiele unikalnych elementów, które odróżniają PlayStation 5 od poprzednich konsol. Największa różnica dopiero zostanie zapowiedziana – powiedział Jim Ryan.

Szef SIE poruszył też temat zapowiedzianych już rozwiązań, w tym techniki 3D Audio oraz czujników haptycznych w kontrolerach. Jego zdaniem każdy po spróbowaniu dopiero zda sobie sprawę, jak wielką stanowią one różnicę. Nawet granie w Gran Turismo Sport na nowym padzie to zupełnie nowe doświadczenie. Owszem, na DualShocku 4 też da się grać, ale prawdopodobnie nikt już nie będzie chciał tego robić, jak wyczuje powierzchnie drogi dzięki kontrolerom haptycznym i adaptacyjnym trigerom. Tak przynajmniej twierdzi Jim Ryan.

Zobacz: Żarty i memy na temat logo PS5

Jedną z niezapowiedzianych jeszcze nowości może być technika tagowania scen. Pod koniec poprzedniego roku Sony złożyło w urzędzie patentowym odpowiedni wniosek, który dokładnie opisywał to rozwiązanie. Czas pokaże, co przygotowali dla nas Japończycy. Na pewno wiemy już, jak będzie wyglądać logo PlayStation 5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię