Strona głównaGryAktualnościTak może wyglądać tryb Battle Royale w Call of Duty: Modern Warfare

Tak może wyglądać tryb Battle Royale w Call of Duty: Modern Warfare

Chociaż Infinity Ward oficjalnie tego nie potwierdziło, to niemal pewne jest dodanie trybu Battle Royale do gry Call of Duty: Modern Warfare. Tym bardziej, że do sieci wyciekły kolejne informacje, w tym mapa, na której mają być rozgrywane mecze.

YouTuber – Ryan B. – opublikował ciekawe informacje na swoim Twitterze. Okazuje się, że funkcja castera w prywatnych meczach Call of Duty pozwala na nieograniczone poruszanie się po mapie. Dzięki temu udało mu się znaleźć lokacje, które aktualnie nie są dostępne w grze i prawdopodobnie są szykowane z myślą właśnie o trybie Battle Royale. Póki są one w bardzo niskiej jakości, ale i tak możemy zobaczyć, co prawdopodobnie szykuje deweloper.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – gracze strzelają spod mapy

Na poniższych zdjęciach możemy zobaczyć między innymi stadion sportowy, lotnisko z hangarami, a nawet coś w rodzaju zabytkowej budowli, która prawdopodobnie będzie Gułagiem, o którym pisaliśmy już jakiś czas temu. Da się też zauważyć tamę znaną między innymi z Call of Duty: Blackout. Rzut z góry pokazuje, że do przemyślana mapa. Tworzenie tak dużego terenu bez żadnego celu nie miałoby kompletnie sensu. Stąd właśnie podejrzenia, że to przymiarki do trybu Battle Royale, który miałby się nazywać Warzone.

Na ten moment musimy czekać na oficjalnie informacje ze strony Infinity Ward oraz Activision. Jednak trailer drugiego sezonu wyraźnie pokazuje fragmenty z trybu Battle Royale, więc wprowadzenie go to raczej kwestia czasu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię