Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare na PC zajmuje już ponad 200 GB

Call of Duty: Modern Warfare na PC zajmuje już ponad 200 GB

Z każdą kolejną aktualizacją rozmiar Modern Warfare zaczyna się powiększać. Ponad pół roku po premierze nowe Call of Duty zajmuje ponad 200 GB.

Dyskusje na temat rozmiaru Modern Warfare trwają niemalże od pierwszych miesięcy tej gry. Aktualizacje zaczęły ściągać się wyjątkowo wolno, nawet te najmniejsze patche znacząco zwiększały niezbędną do instalacji przestrzeń, a chwilę zawitał Warzone.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – update znerfił najlepsze bronie

After Update, Modern Warfare + Warzone is 209GB on PC. from CODWarzone

W rezultacie większość graczy, zamiast skupiać się na zawartości nowej aktualizacji i 200-osobowych lobby w Warzone, rozmawia o rozmiarze gry. W komentarzach do popularnego posta pojawiają się nawet osoby, których pliki zajmują nawet 222 GB.

Najbardziej cierpią oczywiście posiadacze wszystkich trybów nowego Call of Duty, zmuszani do ściągnięcia zarówno Warzone i multiplayera, jak i kampanii wraz z Spec Ops. Podczas gdy osoby grające wyłącznie w battle royale mogą nie mieć tego problemu, gra pozostałych fanów rośnie z patcha na patch. Pytanie tylko, czy tym razem Infinity Ward wreszcie zaadresuje tego problem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię