Wstęp

Strona głównaPoradnikiHardwareJaki komputer kupić? Polecane zestawy PC - lipiec 2020

Jaki komputer kupić? Polecane zestawy PC – lipiec 2020

Wstęp

Wakacje to czas nie tylko odpoczynku, ale dla wielu osób też wytężonej gry ze znajomymi czy nawet w pojedynkę. Ale wiadomo, że nie każdy komputer radzi sobie z najnowszymi grami. Dlatego lipiec to doskonała okazja, aby kupić nowego PC-ta.

Początek miesiąca to tradycyjnie moment, w którym prezentujemy nowe zestawy komputerowe w określonych przedziałach cenowych. Co prawda w ostatnich miesiącach zadebiutowały procesory Intel Core 10. generacji, ale od wielu miesięcy nie zaszły znaczące zmiany. Nadal lepszym rozwiązaniem w naszej ocenie są procesory AMD oraz karty graficzne Nvidii. Zapewniają one najlepszy stosunek wydajności do ceny. Tam, gdzie jest to możliwe oferujemy zestawy z układami Intela, ale w większości przypadków są one mniej opłacalne.

Poza tym nie zmieniły się nasze najważniejsze wytyczne. W doborze podzespołów kierujemy się przede wszystkim wydajnością w grach. Całkowicie wyeliminowaliśmy też dyski HDD, które odchodzą już do lamusa. Nie proponujemy za to chłodzenia do procesora oraz obudowy. Polecane modele znajdziecie na końcu zestawienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię