Nowe Call of Duty: Modern Warfare było bardzo wyczekiwaną odsłoną serii i zostało całkiem ciepło przyjęte przez fanów – i to nawet mimo stosunkowo krótkiej kampanii singleplayer. Jednak nie oznacza to, że obyło się bez problemów – wręcz przeciwnie.

Wielu użytkowników Call of Duty: Modern Warfare na forum Reddit skarży się na problemy, które ta gra powoduje na wszystkich platformach, szczególnie Xbox One. Często tytuł Infinity Ward powoduje crashowanie urządzenia, w niektórych przypadkach konsola stawała się nawet tzw. “cegłą” – czyli kompletnie nie reagowała na polecenia użytkownika. 

Zobacz: Buty Call of Duty do wygrania w zamian za osiągnięcia w Modern Warfare

Nie jest to jedyny problem, aczkolwiek zdecydowanie z największym zasięgiem. Ponadto, na konsolach Sony gra nie widzi PlayStation Plus, zgłasza problemy z usługami sieciowymi i rozłącza z serwerami gry. W skrajnych przypadkach zmuszając graczy do pobierania elementów gry, ważących kilka GB. Pojawiają się też problemy z grafiką oraz naliczaniem wyzwań. 

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare Twórcy potępiają zabijanie dzieci i postronnych osób

Wygląda na to, że twórcy gry trochę pospieszyli się z wypuszczeniem nowego CoD-a. Kto wie, może tydzień lub dwa testów więcej i udałoby się uniknąć tych wszystkich kłopotów – szczególnie, że gra jest przecież tego warta. A jakie są Wasze wrażenia po pierwszym kontakcie z Modern Warfare? Macie jakieś problemy techniczne? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

4 KOMENTARZE

  1. Ja mam taki problem że wyskakuje mi komunikat :wymagana jest aktualizacja
    Aby grać w call of duty modern warfare musisz się zalogować do sieci i zaakceptować aktualizacje

    I teraz pytanie czy nic nie robic zostawić na całą noc i będzie ok czy coś muszę zrobić

    • Mam to samo niestety ;/

      Misje się naliczają ale wyzwania dziennie czasami coś załapie, ale w większości nie liczy ich. Kolega na PS4 ma to samo.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię