Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare Twórcy potępiają zabijanie dzieci i postronnych osób

Call of Duty: Modern Warfare Twórcy potępiają zabijanie dzieci i postronnych osób

Call of Duty: Modern Warfare jest gra bardzo brutalną jednak zdecydowanie potępia mordowanie bezbronnych osób. Ekipa Infinity Ward przygotowała specjalne komunikaty w przypadku gdy zabijemy matkę lub jej dziecko.

W jednej z misji w Modern Warfare podczas, której wchodzimy do domu w Camden Town trafiamy do pokoju dziecięcego, w którym znajduje się matka wraz z niemowlęciem. Pomimo tego, że zarówno matka jak i niemowlę nie stanowią dla nas żadnego zagrożenia możemy oboje pozbawić życia. Gdy jednak ktoś wpadnie na tak okrutny pomysł i zabije dziecko po raz pierwszy ujrzy komunikat, że dziecko nie jest jego wrogiem i wczyta ostatni punkt kontrolny. Co, ciekawe gra nie reaguje gdy zabijemy matkę po raz pierwszy.

Zobacz: Buty Call of Duty do wygrania w zamian za osiągnięcia w Modern Warfare

Za drugim podejściem otrzymamy ten sam komunikat i załadowanie punktu kontrolnego. Trzecia próba zakończona zabiciem matki lub dziecka zakończy się napisem:

Czy Ty jesteś poważny?

Po czym trafimy do menu wyboru misji i będziemy musieli całe zadanie przechodzić od nowa. Omawiany moment gry możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz: Call of Duty: Mobile przekroczyło 100 milionów pobrań

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię