Strona głównaWiadomościStreet Fighter 5: Valve winne wycieku informacji o DLC do gry. Firma...

Street Fighter 5: Valve winne wycieku informacji o DLC do gry. Firma przeprasza za błąd

Zdarzyła się wpadka. Ktoś zbyt wcześnie opublikował trailer z postaciami z DLC do Street Fighter 5. Teraz okazuje się, że winnego szukano w niewłaściwym miejscu.

Wyciek miał miejsce w mijającym tygodniu. Na Steamie wylądował trailer, w którym gracze mogli zobaczyć E. Hondę, Lucię oraz Poisona jako nowe postaci, zmierzające do Street Fighter 5. Wszyscy myśleli, że to ktoś z Capcom za bardzo się podekscytował nowym DLC i zbyt wcześnie wypuścił trailer. Po całym zdarzeniu Capcom przyznał, że faktycznie te postaci pojawią się w grze jako kolejne. Ale poszukiwania winnego trwały…

Zobacz: Japońska policja do rekrutacji używa… Street Fightera

Teraz okazuje się, że wina leżała po stronie… Valve. Firma przyznała się do tego sama we wpisie na stronie Steama:

“W minioną środę miała miejsce pomyłka w procesie publikowania informacji. W jej wyniku trailer pojawił się na Steam wcześniej niż planowano. Film zawierał sporo informacji na temat Poisona, Lucii i E. Hondy jako postaci dołączających do składu wojowników.

Żałujemy tego co się stało, sytuacja ta absolutnie nie była celowa. Od razu wprowadziliśmy procedury by uniknąć tego typu zdarzeniom w przyszłości. Sami jesteśmy fanami marki SF i przepraszamy za błąd.”

Nowe postaci będzie można kupić od jutra pojedynczo, a w poniedziałek będą dostępne w paczce, w której znajdą się także dodatkowe stroje dla każdej z nich. Aktualnie trwa darmowy trial Street Fighter 5 do 11 sierpnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię