Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare - zwiastun, szczegóły i data premiery drugiego...

Call of Duty: Modern Warfare – zwiastun, szczegóły i data premiery drugiego sezonu

Wreszcie doczekaliśmy się jakiejś większej aktualizacji. 

O nadchodzącym drugim sezonie słyszeliśmy już od jakiegoś czasu. Oryginalnie miał zacząć się tydzień wcześniej, ale ostatecznie zadebiutuje dzisiaj wieczorem.

Zobacz: Nowe Call of Duty i kilka remasterów jeszcze w tym roku

Na dzień przed aktualizacją Infinity Ward postanowiło wreszcie zdradzić więcej szczegółów odnośnie kolejnego sezonu. Dostaliśmy krótki zwiastun prezentujący listę największych zmian oraz grafikę z dodatkowymi detalami.

Modern Warfare Sezon 2
fot. Infinity Ward

Głównymi bohaterami większych aktualizacji są oczywiście bronie i mapy. Doczekamy się wielkiego powrotu słynnego Rusta, nowej mapy Atlas oraz dodatkowych lokacji do trybów Ground War i Gunfight. Ponadto w nowy Battle Pass zostaną wrzucone dwie bronie, Grau 5.56 i Striker 45.

W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, tym razem Infinity Ward zdecydowało się jasno powiedzieć, których zmian możemy spodziewać się w dniu wprowadzenia aktualizacji. Dzisiaj do gry trafią co najmniej cztery różne mapy, operator Ghost, dwie bronie oraz playlista CDL.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię