Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone – Activision potwierdza oficjalnie Rambo i Jonh McClane...

Call of Duty: Warzone – Activision potwierdza oficjalnie Rambo i Jonh McClane wchodzą do gry

Activision oficjalnie, że ikony kina akcji lat 80 dołączą do CoD Warzone. Skórki operatorów premium trafią do gry już 20 maja.

Na początku tego miesiąca na oficjalnym koncie CoD opublikowano statystyki gracza Survivorjohn #1009062. Statystyki okazały się być łącznym czasem filmów z Rambo oraz podsumowanie wszystkich zgonów do jakich się przyczynił. Grany przez Sylvestra Stalone John Rambo na ekranie wykończył 552 osoby.

Zobacz: Znamy specyfikację Intel Arctic Sound (Xe-HP) kart graficznych dla centrów obliczeniowych

Kilka dni później pojawiła się fałszywa reklama usługi czyszczenia szybów wentylacyjnych Nakatomi. Było to oczywiste nawiązanie do filmu Szklana pułapka, którego akcja rozgrywa się w wieżowcu Nakatomi. Kolejnego dnia twórcy gry zaprezentowali z kolei statystyki gracza Cowboymcclane #0070030, którym okazał się nie kto inny jak John McClane, bohater serii Die Hard.

Teraz Activision oficjalnie potwierdziło, że skórki obu panów trafią do gry już 20 maja. Oprócz skórek, możemy spodziewać  się również oryginalnych broni i kwestii postaci. Jednak gdzie w tym wszystkim podział się Chuck Norris, Dolph Lundgren i Van Dame? Czyżby czekali na swoją kolej?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię