Advertisement
Strona głównaKonsolePlayStation 5 – wkrótce prezentacja, ale Sony planuje kolejne wydarzenia

PlayStation 5 – wkrótce prezentacja, ale Sony planuje kolejne wydarzenia

Wciąż nie wiemy, kiedy oficjalnie zostanie zaprezentowana konsola PlayStation 5. Sony cały czas milczy i to nawet pomimo tego, że konkurent jest w tej kwestii niezwykle aktywny. Jednak wszystko wskazuje na to, że urządzenie zobaczymy już na początku czerwca.

Informacje na ten temat zebrał i zweryfikował znany dziennikarz – Jeff Grubb z serwisu VentureBeat. Z jego informacji wynika, że na ten moment Sony planuje dwa wydarzenia. Pierwsze miałoby się odbyć już na początku czerwca, a najbardziej prawdopodobna data to 4. dzień przyszłego miesiąca. Rzecz w tym, że Sony ciągle ma zmieniać plany, więc nie jest to nic pewnego.

Z kolei drugie wydarzenie miałoby się odbyć dopiero w sierpniu. Na oby Sony chce pokazać całą gamę gier zarówno produkcji własnych oddziałów, jak i firm trzecich. Oczywiście na ten moment nie znamy listy tytułów, ale z pewnością możemy liczyć na: Assassin’s Creed: Valhalla, Godfall, Outriders czy też Lord of the Rings: Gollum, które zostały już oficjalnie zapowiedziane.

Na której z tych imprez Sony w końcu pokaże swoją konsolę? Jeff Grubb twierdzi, że PlayStation 5 zobaczymy przed sierpniem, sugerując tym samym oficjalną prezentację na początku czerwca. Takie plotki pojawiały się już wcześniej, więc coraz więcej wskazuje na to, że rzeczywiście PS5 zostanie zaprezentowane już za kilka tygodni. Miejmy nadzieję, że tym razem wydarzenie zostanie przygotowane z myślą o graczach i będzie w nim trochę więcej… energii niż podczas ostatniej prezentacji Marka Cerny’ego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię