Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare - aktualizacja wprowadza dwie nowe mapy i...

Call of Duty: Modern Warfare – aktualizacja wprowadza dwie nowe mapy i warianty broni

Infinity Ward kontynuuje rozwój trzeciego sezonu Modern Warfare. Tym razem popularny FPS Activision wzbogaciły nowe mapy.

Ostatni post na blogu Call of Duty oficjalnie zapowiedział zmiany, które powinny pojawić się już w kolejnej aktualizacji, 19 maja. Fani multiplayera wreszcie dostaną kilka długo wyczekiwanych dodatków.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – pobili rekord świata zdobywając 113 fragów!

Większość zawartości Modern Warfare nie jest dla nikogo zaskoczeniem, tylko bardziej kwestią czasu. Razem z początkiem trzeciego sezonu Infinity Ward opublikowało krótką grafikę prezentującą, czego można spodziewać się po nich w nadchodzących miesiącach i teraz powoli realizują swoje postanowienia.

Głównym bohaterem nadchodzącej aktualizacji będzie oczywiście Hardhat, odświeżona wersja popularnej mapy z Modern Warfare 3. Fani SMG i walki na bliski dystans zmęczeni już ciągłym graniem na Shoot House dostaną solidną alternatywę.

Razem z Hardhatem zadebiutuje również nowa, oryginalna mapa od Infinity Ward, Aisle 9. Jest to znacznie mniejsza lokacja, która ma wzbogacić tryb Gunfight. Graczy szukających sposobów na odświeżenie swoich loadoutów na pewno ucieszy również kolejny bundle w sklepie z mikropłatnościami. Ghost Pack Contingency ma zawierać 10 przedmiotów, w tym legendarny wariant broni i nowy wygląd dla popularnego operatora.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię