Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - buffy i nerfy nowego patcha Season 5...

Call of Duty: Warzone – buffy i nerfy nowego patcha Season 5 Reloaded

Dotarliśmy do połowy piątego sezonu Call of Duty: Warzone. Raven pokusiło się o kilka zmian w balansie razem z wprowadzeniem ostatniego patcha.

Większość fanów Call of Duty z wypiekami na twarzy wyczekuje kolejnych szczegółów Vanguarda. Warzone ma jednak ogromną społeczność, którą Raven rozpieszcza regularnymi aktualizacjami.

Zobacz: Call of Duty: Vanguard pozwoli na zmianę FOV na konsolach

Doskonałym przykładem jest Season 5 Reloaded, aktualizacja w połowie sezonu, która właśnie trafiła na serwery Warzone i Black Ops Cold War. Oprócz kilku nowych trybów gry, nowej mapy do multiplayera i licznych usprawnień w Zombie, pojawiły się zmiany w balansie broni.

Twórcy ocenili Kriga na jedną z najbardziej skutecznych i uniwersalnych broni w grze. Doczekał się on kilku nerfów, które powinny sprowadzić go do poziomu innych karabinów. Oprócz tego nerfa doczekał się Type 63, zdolny jeszcze niedawno do wyeliminowania przeciwnika w 166ms. Teraz będzie to nieco trudniejsze.

Ponadto, wiele karabinów i pistoletów maszynowych dostało usprawnienia do swojego odrzutu. Niektóre bronie będzie łatwiej kontrolować albo schemat odrzutu będzie bardziej przewidywalny. Pełną listę zmian ostatniej aktualizacji znajdziecie na blogu Raven.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię