Strona głównaGryAktualnościMultiplayer Call of Duty Vanguard - poznaliśmy zwiastun i pierwsze szczegóły

Multiplayer Call of Duty Vanguard – poznaliśmy zwiastun i pierwsze szczegóły

Wczoraj poznaliśmy szczegóły trybu multiplayer Call of Duty Vanguard. Poniżej wszystkie informacje jakie mamy na ten temat do tej pory.

Activision całą uwagę graczy kieruje na nową odsłonę Call of Duty, dzięki czemu fani poznają pierwsze detale. Właśnie oficjalnie ujawniono zwiastun trybu multiplayer Call of Duty Vanguard – wygląda na to, że znowu czeka nas napakowana adrenaliną akcją. Podczas Bitwy o Verdansk, Vanguard został po raz pierwszy oficjalnie pokazany światu – w tym zaprezentowano fragmenty gameplay z kampanii – a niedługo potem pojawiły się informacje o otwartej becie.

Zobacz: Call of Duty: Vanguard – zapowiedź bety potwierdza mapy i tryby gry

Ale, jak w przypadku każdego Call of Duty, fani czekają przede wszystkim na multiplayer. Na szczęście wczoraj miał miejsce pokaz także i tego trybu. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z tego wydarzenia:

W trakcie prezentacji, gracze mogli zobaczyć między innymi trailer, zapowiadający tryb:

Mogliśmy się przyjrzeć między innymi niszczeniu otoczenia oraz różnym rodzajom broni w akcji. Nie zabrakło też wypowiedzi twórców gry ze Sledgehammer Games. Poruszyli oni między innymi kwestię płynności i optymalizacji gry, strefy Vanguard Warzone i inne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię