Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Warzone – do gry trafi John McClane ze Szklanej...

Call of Duty Warzone – do gry trafi John McClane ze Szklanej pułapki oraz Rambo

Wygląda na to, że do CoD Warzone trafi dwóch największych twardzieli kina akcji VHS. Mowa o Johnie Rambo i Johnie McClane z serii Szklana pułapka.

Na oficjalnym profilu CoD Warzone na Twitterze zamieszczono grafiki sugerujące wprowadzenie do gry dwóch nowych bohaterów. Na jednej z grafik widnieje reklama Nakatomi Duct Cleaning – czyszczenie szybów wentylacyjnych, co jest ewidentnym nawiązaniem do postaci Johna McClane z Die Hard (Szklana pułapka).

Po wejściu na wskazaną stroną internetową możemy przeczytać:

Nasz światowej klasy zespół ma doświadczenie w przeciskaniu się przez najmniejsze szyby wentylacyjne, znajdowaniu źródeł wszystkich problemów i usuwaniu ich, jeden po drugim. Skontaktuj się z nami w związku z wszelkimi potrzebami w Werdańsku i zapytaj o świąteczne zniżki.

Zobacz: Dead by Daylight – szczegóły fabularnego dodatku z Left 4 Dead

Akcja Szklanej pułapki działa się w wigilię. Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy do gry traci McClane. Możemy spodziewać się, że trafi on do wewnętrznego sklepu z mikropłatnościami razem z Rambo. Informacje o drugim Johnie również pojawiły się jakiś czas temu na Twitterze. Twórcy gry zaprezentowali statystyki jednego gracza, który jak się okazało nie istnieje. Gdy bliżej przyjrzymy się tym statom okaże się, że to liczba zabójstw Rambo i czas trwania filmów z jego udziałem.

John Rambo

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię