Strona głównaGryAktualnościSony zrobi serial na podstawie polskiego Serial Cleanera

Sony zrobi serial na podstawie polskiego Serial Cleanera

Sony Pictures Television Inc. podpisało umowę z Draw Distance. Na podstawie jednego z ich ostatnich hitów, Serial Cleanera, może niedługo powstać serial.

Serial Cleaner to gra akcji w 2D, gdzie wcielamy się w postać gangstera. W koncepcji pokroju tej z Hotline Miami przechodzimy przez kolejne poziomy niezauważeni, wykonujemy zadanie i znikamy z miejsca zbrodni. Po trzech latach od premiery grą Draw Distance zainteresował się amerykański gigant.

Zobacz: Sony aktualizuje trailery z PS5 na Youtube. Fani czekają na nowości

Efektem ich zainteresowania jest podpisana ostatnio umowa pomiędzy deweloperem a Sony Pictures Television Inc. Prawa do wydania, sprzedaży i dystrybucji gry zostają oczywiście z Draw Distance. Sony przysługuje jednak prawo do kupienia na wyłączność autorskich praw majątkowych gry.

Prezes Draw Distance, Michał Mielcarek, o współpracy wypowiada się bardzo pozytywnie. Chociaż warunki umowy z Sony przypominają te sprzed roku z Legendary, amerykańska firma do realizacji podchodzi nieco inaczej. Jeżeli aktualne plany nie ulegną zmianie, Serial Cleaner ma zostać bowiem serialem animowanym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię