Strona głównaKonsoleNastępne PlayStation 5 State of Play już w sierpniu?

Następne PlayStation 5 State of Play już w sierpniu?

Sony trzyma jeszcze coś w zanadrzu. Japońska firma prawdopodobni zorganizuje jeszcze jedną imprezę z cyklu State of Play, na której zostaną pokazane produkcje na PlayStation 5. Poznaliśmy prawdopodobną datę wydarzenia.

Chyba wszyscy spodziewają się, że Sony zorganizuje jeszcze jedną imprezę z cyklu PlayStation 5 State of Play. Po pierwsze, Japończycy podobno mają do zaprezentowania jeszcze kilka gier, które nie zostały do tej pory ujawnione. Po drugie, wciąż nie wiemy kiedy dokładnie zadebiutuje sama konsola, jaką będzie jej cena i kiedy ruszy oficjalna przedsprzedaż. Tego wszystkiego być może dowiemy się na kolejnej imprezie tego typu. Jeff Grubb z serwisu VentureBeat twierdzi, że zna termin wydarzenia.

PlayStation 5 State of Play w sierpniu?

Jeff Grubb opublikował na swoim Twitterze kalendarz z wyznaczonymi datami kolejnych gamingowych wydarzeń. Znajdują się na nim potwierdzone imprezy, jak chociażby DC FanDome (22 sierpnia), a także takie, które jeszcze nie zostały oficjalnie ogłoszone. Na liście znajduje się między innymi PS5 – State of Play, które miałoby się odbyć już w sierpniu. Niestety, dziennikarz nie podał dokładnej daty. Według jego wiedzy dokładna data nie została jeszcze ustalona, ale równie dobrze pokaz może odbyć się na początku przyszłego miesiąca. Mówimy w końcu o wydarzeniu online, którego organizacja jest nieporównywalnie łatwiejsza.

Sony ma wciąż wiele do pokazania w kontekście PlayStation 5. Nadal nie poznaliśmy wszystkich funkcji urządzenia, o czym świadczy niedawny wyciek na temat czego, co otrzymało nazwę Aktywności. Japońska firma może też odnieść się do doniesień na temat wymiennych paneli czy też pokazać interfejs konsoli. No i przede wszystkim wszyscy czekamy na trzy rzeczy – ogłoszenie oficjalnej daty premiery, wyjawienie ceny PlayStation 5, a także uruchomienie przedsprzedaży.

Oprócz tego ciekawie zapowiadają się też: kolejne wydarzenie Xbox (również w sierpniu), wspominane DC FanDome, na którym mamy zobaczyć nową grę Batman Arkham, a także cyfrowy Gamescom 2020. Najbliższe tygodnie zapowiadają się niezwykle ciekawie!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię