Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - nadchodzi podwójne doświadczenie

Call of Duty: Warzone – nadchodzi podwójne doświadczenie

Poznaliśmy datę kolejnego eventu z podwójnym doświadczeniem w Call of Duty: Warzone i Modern Warfare. Gracze mogą już szykować się na grind. 

Końcówka sezonu w Call of Duty: Warzone oznacza również ostatni weekend z podwójnym doświadczeniem. Jeżeli nie skończyliście jeszcze jakichś zadań lub wciąż dobijacie maksymalny poziom, ten weekend jest waszą ostatnią szansą.

Zobacz: Najbardziej toksyczny loadout Call of Duty: Modern Warfare

Wydarzenie rozpocznie się już w piątek, 31 lipca o 19:00. Podwójne doświadczenie będzie obowiązywać zarówno bronie i konto, jak i Battle Passa. Dwa razy szybciej będzie więc wpadał progres do przepustki sezonowej.

Ponadto, gracze battle royale dostaną tryb Juggernaut Royale Quads, jeżeli ktoś potrzebowałby urozmaicenia od klasycznej wersji gry. Fani multiplayera prawdopodobnie będą chcieli spędzić większość czasu na playlistach Shipment lub Shoot House 24/7. Tam doświadczenie powinno lecieć najszybciej. Jest to również doskonały sposób, żeby podbić poziom nieużywanych wcześniej broni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię