Strona głównaGryAktualnościInjustice 3 - twórca komiksów sugeruje zapowiedź gry?

Injustice 3 – twórca komiksów sugeruje zapowiedź gry?

Injustice 3 prawdopodobnie zostanie wkrótce zapowiedziane. Debiut trzeciej odsłony popularnej serii bijatyk z bohaterami i złoczyńcami z uniwersum DC Comics sugeruje Tom Taylor.

Od premiery Injustice 2 minęły już ponad 3 lata. Druga odsłona serii trafiła do sprzedaży w maju 2017 roku, po czterech latach od premiery pierwszej części. Czy to oznacza, że wkrótce możemy się spodziewać zapowiedzi Injustice 3? Daleki byłbym od wyciągania takich wniosków tylko po datach premiery. Natomiast znany twórca komiksów – Tom Taylor – to już inna sprawa. On najwyraźniej próbuje nam powiedzieć, że trzecia część bijatyki jest bliżej niż mogłoby nam się wydawać.

Taylor wrzucił na swojego Twittera dwa tajemniczy posty. W jednym widzimy dużą literę „I” oraz cytat: „I think it could have been different (ang. Myślę, że mogło się to potoczyć inaczej)”. To słowa, które wypowiada Batman właśnie w jednej z gier z serii Injustice. Z kolei drugi tweet zawiera grafikę z wielką literą „N” oraz cytatem: „If they were still here (ang. Gdyby wciąż tutaj byli”). Ten również prawdopodobnie odnosi się serii bijatyk.

Injustice 3 – komiks czy gra?

Musicie jednak wiedzieć, że Injustice to nie tylko gry, ale również seria komiksów. To właśnie ją może zapowiadać Tom Taylor. Z drugiej strony komiksy nie były do tej pory wydawane osobne. Zawsze wychodziły w cyfrowej formie, na krótko przed premierą gry. Dopiero później dostępność była rozszerzana na wydania papierowe. Zeszyty opowiadały historie ściśle powiązane z fabułą każdej kolejnej odsłony. Oczywiście nie oznacza to, że Injustice 3 na pewno powstaje. Być może DC Comics zdecydowało się zrobić z tego osobną serię, która żyje niezależnie od gier. Czas pokaże.

Więcej szczegółów powinniśmy poznać w trakcie zapowiedzianego wydarzenia DC Fandom, które zaplanowane jest na 22 sierpnia 2020 roku. Wtedy też możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi Injustice 3. Prawdopodobnie wtedy też po raz pierwszy zaprezentowana zostanie nowa gra z serii Batman Arkham, a być może także tajemnicza produkcja Suicide Squad.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię