Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone – nowe tryby będą łatwiej dostępne

Call of Duty: Warzone – nowe tryby będą łatwiej dostępne

Grasz w Call of Duty: Warzone, ale denerwuje Cię menu gry, w którym trudno odnaleźć nowe tryby rozgrywki? Spokojnie, Inifinty Ward też zdaje sobie z tego sprawę i już szykuje poprawki.

Call of Duty: Warzone to jedna z najpopularniejszych gier z gatunku Battle Royale w ostatnich miesiącach. Można powiedzieć, że twórcy trochę przypadkowo wstrzelili się z premierą w idealnym moment, w którym zmuszeni byliśmy do siedzenia w domach z powodu pandemii koronawirusa. Szczęście w nieszczęściu sprawiło, że Warzone od początku cieszyło się sporą popularnością i ta zdaje się nie spadać w sposób drastyczny. Ale nie oznacza to, że nie trawią jej pewne problemy i bolączki. Jednym z wielu jest samo menu gry.

Inifnity Ward systematycznie dodaje do Call of Duty: Warzone nowe tryby rozgrywki. Standardowy tryby Battle Royale dla trzech graczy i Grabież z czasem zostały wzbogacone o mecze Solo, Duo, a nawet Quad. Pojawiły się również tryby Jaggernaut oraz Rumble. Jednak we wszystkich tych opcjach trudno się połapać. Nie ze względu na ich liczbę, ale źle przemyślane i niedostosowane menu gry. Czasami znalezienie odpowiedniego trybu zajmuje chwilę, a niektóre są wręcz czasowo usuwane, aby zrobić miejsce dla innych (jak np. Grabież). Na szczęście Joe Cecot – deweloper w Infinity Ward – zapowiedział na Twitterze nadchodzące zmiany.

Call of Duty: Warzone z nowym menu?

Na pytanie o to czy tryb Quad może wrócić na sam szczyt menu, Joe Cecot odpowiedział:

– Wróci tam po weekendzie. W następnej dużej aktualizacji wprowadzimy kolejne usprawnienia do interfejsu użytkownika, które wprowadzą więcej przestrzeni i widoczności.

Przy okazji Joe Cecot potwierdził, że Grabież wkrótce powróci do gry. Na ten moment został usunięty, aby zrobić miejsce dla innych trybów, w tym Rumble. Dodał też, że to jeden z jego ulubionych sposób na granie w Call of Duty: Warzone. Szkoda, że pracownik Infinity Ward nie określił, kiedy będzie ta kolejna, duża aktualizacja. W Warzone dopiero co wystartował 4. sezon, więc na usprawnienia interfejsu prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Aktualne ceny Call of Duty: Modern Warfare:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię