Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin - Geralt i Yennefer bez szczęśliwego zakończenia

Wiedźmin – Geralt i Yennefer bez szczęśliwego zakończenia

Showrunnerka serialowego Wiedźmina – Lauren Schmidt Hissrich – wyznała, że Geralt i Yennefer nie dostaną swojego szczęśliwego zakończenia. Nie będzie „żyli długo i szczęśliwie”.

Lauren Schmidt Hissrich – showrunnerka serialowego Wiedźmina na Netflixie, wzięła udział w amerykańskim podcaście o nazwie „3rd and Fairfax: Writer’s Guild of America West podcast”. W jego trakcie ujawniła kilka ciekawych i nowych informacji na temat kolejnych sezonów przygód Geralta, Yennefer i Ciri. Wygląda na to, że fani nie mają co liczyć na szczęśliwe zakończenie dla Wiedźmina i czarodziejki. W przypadku tej dwójki nie ma mowy o „żyli długo i szczęśliwie”.

– Czas jest dla nich czymś zupełnie innym, więc nie zamierzają się ożenić, osiedlić się i mieć dzieci. Mają krótkie relacje seksualne lub ze sobą flirtują, że mogą w każdej chwili wrócić i odwiedzić tę drugą osobę. Ale zanim wrócą, ta osoba może umrzeć – powiedziała Lauren Schmidt Hissrich.

Zdaniem szowrunnerki serialowego Wiedźmina zarówno Geralt jak i Yennefer są czymś w rodzaju wieczystych kawalerów. Dodała również, że jej zdaniem w książkach również nie mają oni szczęśliwego zakończenia.

– To taki słodki sen, ale jednocześnie bardzo nierealny… Oni nigdy nie będą hodowcami owiec lub tkaczami koszy. Oboje mają pragnienie życia na granicy śmierci – dodała Hissrich.

Warto dodać, że Geralt i Yennefer odznaczają się bardzo długim życiem. Wiedźmin ze względu na mutacje, które przeszedł na spowolniony proces starzenia. Z kolei czarodziejki wspomagają się magią i wydłużają swoje życie. Dlatego, w gruncie rzeczy, dzięki spotkaniom od czasu do czasu mogą spędzić wspólnie więcej czasu niż niejedna para.

Na razie nie wiemy, kiedy zadebiutuje drugi sezon serialu Wiedźmin na Netflixie. Pierwotnie premiera była zaplanowana gdzieś na 2021 rok, ale pandemia koronawirusa prawdopodobnie pokrzyżowała plany twórców. Na szczęście wkrótce aktorzy powinni wrócić do pracy. W Wielkiej Brytanii stworzono specjalne wytyczne pracy dla planów filmowych, które tym samym mogą się już otwierać. To właśnie na Wyspach wstrzymano prace nad drugim sezonem serialu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię