Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone – w plikach gry informacja o nowych trybach

Call of Duty: Warzone – w plikach gry informacja o nowych trybach

Call of Duty: Warzone to hit ostatnich tygodni. Darmowa gra Battle Royale podbiła serca i umysły graczy na całym świecie. Jednak wciąż są osoby, które narzekają na brak dodatkowych trybów, jak chociażby Duo. Na szczęście pliki gry wskazują, że wkrótce zostaną one wprowadzone.

Activision i Infinity Ward bardzo szybko reagują na opinie społeczności Call of Duty: Warzone. Chociaż początkowo gra miała jedynie tryb dla 3-osobowych drużyn, to szybko pojawiła się też możliwość grania Solo. Teraz wiele osób domaga się wprowadzenia trybów Duo oraz Quad i wygląda na to, że ich prośby również zostaną wysłuchane. Sugerują to pliki gry.

Dataminerzy przeczesali pliki gry Call of Duty: Warzone i znaleźli w nich informacje między innymi na temat trybów Duo oraz Quad. Ale to nie wszystko. Wyciekła cała lista możliwości rozgrywania meczów, nad którymi pracują deweloperzy. W formie ograniczonych czasowo trybów mogą pojawić się między innymi:

  • szybkie mecze z błyskawicznie poruszającym się gazem,
  • mecze bez broni o średnim zasięgu (prawdopodobnie tylko z shotgunami i snajperkami)
  • mecze bez zrzutów zaopatrzenia
  • mecze, w których pojedynczy strzał w głowę od razu eliminuje przeciwnika

Oprócz tego znaleziono też zapiski na temat trybów „realism” oraz „hardcore”, które mogą wprowadzić bardziej realistyczne i taktyczne podejście do Battle Royale. Pamiętajcie jednak, że pojawienie się stosownych zapisów w plikach gry nie oznacza, że taka aktualizacja w ogóle zostane wydana. Deweloperzy na pewno wiele rzeczy w tym momencie rozważają i niektóre pomysły mogą wylądować w koszu. Nie zmienia to faktu, że już trwają pracę nad nowymi, ciekawymi i ograniczonymi czasowo trybami. To cieszy.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię