Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - nowy bug czyni C4 bezużytecznym

Call of Duty: Warzone – nowy bug czyni C4 bezużytecznym

W Call of Duty: Warzone pojawił się drobny problem. Niektórzy gracze nie są w stanie używać C4, ponieważ zamiast wyrzucić materiał wybuchowy… kaszlą w rękaw.

Jakkolwiek zabawnie by to nie brzmiało, tak właśnie wygląda aktualny stan tego błędu. Nie trafia się on na szczęście wszystkim graczom, bez wyjątku. Temat pojawił się jednak wczoraj na Reddicie i przykuł uwagę kilku użytkowników.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – do sieci wyciekł fragment rozgrywki

Was going to throw a C4. I instead started coughing into my elbow whenever I pushed the button from CODWarzone

Po wciśnięciu przycisku odpowiedzialnego za użycie materiału wybuchowego, rozpoczyna się animacja i postać zaczyna kaszleć. Co najgorsze, C4 jest tym samym bezużyteczne. Kiedy animacja dobiega końca, materiał wybuchowy zostaje w waszym ekwipunku.

Wygląda na to, że nie jest to na szczęście aż tak popularny błąd. Miejmy również nadzieję, że Infinity Ward szybko zareaguje na problemy graczy. Rozwiązanie powinno przyjść już w następnej aktualizacji, jeżeli nie doczekamy się jakiegoś hotfixa do połowy przyszłego tygodnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię