Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War – do sieci wyciekł fragment...

Call of Duty: Black Ops Cold War – do sieci wyciekł fragment rozgrywki

W sieci pojawił się fragment rozgrywki z Call of Duty: Black Ops Cold War. Materiał trafił tam przypadkiem za sprawą streamu prowadzonego przez twórców gry.

W przyszłym tygodniu Treyarch, Activision i Raven Software mieli w planach zaprezentowanie graczom rozgrywki wieloosobowej w Black Ops Cold War. Niestety dla nich zostało to już zrobione przypadkiem podczas jednego ze streamów.

Full 6 minute gameplay of Cold war from blackopscoldwar

Zobacz: Pokemon Go w październiku przestanie działać na starszych urządzeniach

Doug Is Raw podczas transmisji na żywo wszedł do pomieszczenia gdzie trwała właśnie rozgrywka 5 na 5 na mapie wieloosobowej Miami. Transmisja trwała niecałe 7 minut, ale zgromadziła wielu fanów serii. Obecnie materiał nie jest już dostępny w sieci. Activision bardzo szybko kasuje materiał. Jako dowód pozostał tylko zrzut ekranu udostępniony prze Szucs Balint.

Zobacz: Apex Legends znikający interfejs podczas gry

Activision nie skomentowało materiału i raczej mało prawdopodobne, że to zrobi. Musimy czekać na oficjalne ujawnienie trybu multiplayer. Call of Duty: Black Ops Cold War jest obecnie w fazie rozwoju na Ps4, PS5, Xbox Series X, Xbox One i PC. Premiera gry zapowiedziana jest na 13 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcecomicbook
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię