Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - nowy rekord świata, 162 eliminacji w jednej...

Call of Duty: Warzone – nowy rekord świata, 162 eliminacji w jednej grze

Jeden z najlepszych graczy Call of Duty: Warzone na świecie właśnie pobił rekord świata największej liczby eliminacji w squadach. 

Aydan swoją popularność zyskał głównie dzięki profesjonalnej karierze w Fortnite. Od czasu swoich pierwszych pojedynków na Tilted Towers zdążył rozwinąć kanał na YouTube i przerzucić się na Call of Duty: Warzone. Po niedawnym rekordzie świata w grach solo przyszedł czas na squady.

Zobacz: Dead by Daylight – nowe postaci będą związane ze światem k-popu

Co ciekawe, rekord jest wypadkową zakładu pomiędzy dwoma duo. W społeczności CoD-a popularne są tzw. „wagery”, gdzie każdy z graczy wrzuca do puli jakąś kwotę i zwycięzcy meczu biorą wszystko. W środku jednego z takich wyścigów o największą liczbę eliminacji wewnątrz duo gracze zauważyli, że zabijają przeciwników w bardzo szybkim tempie i mają szansę na rekord.

Ostatecznie czterech graczy miało łącznie 162 zabójstw na koncie. Brzmi to absurdalnie, biorąc pod uwagę, że w grze bierze udział wyłącznie 150 osób. Jest to jednak również dobre świadectwo ostatnich wysiłków Raven w walce z cheaterami. Wcześniej oszuści skutecznie uniemożliwiali pobijanie rekordów, ponieważ biegali po mapie z aimbotem i w błyskawicznym tempie eliminowali graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię