Strona głównaGryAktualnościDead by Daylight - nowe postaci będą związane ze światem k-popu

Dead by Daylight – nowe postaci będą związane ze światem k-popu

Producenci gier czasem sięgają po bardzo oryginalne collaby. Tak bywa z Fortnite, tak jest teraz również z Dead by Daylight – nowy rozdział będzie nawiązywał do kpopu.

W nowym rozdziale Day by Daylight, zatytułowanym All-Kill, rzecz będzie się działa w przemyśle rozrywkowym, a konkretnie k-popu. Nowe postaci – zarówno zabójca jak i ofiara, są już dostępne w publicznym buildzie testowym.

Dead by Daylight

Nowy zabójca w All-Kill to The Trickster, gwiazda k-pop, z upodobaniem do mordowania. Po drugiej stronie pojawi się postać Yun-Jin, producentki fikcyjnego labelu Mightee One. W trosce o jak największą wiarygodność obu postaci, autorzy gry podjęli współpracę z Kevinem Woo z zespołu U-KISS oraz DJ Swivelem, producentem z Kanady i posiadaczem statuetki Grammy. Ten drugi artysta ma na koncie współpracę z grupami takimi jak BTS.

Zobacz: Dead By Daylight – nowy HUD, animacje, marchmaking i wiele innych zmian

Nowy zabójca był wcześniej piosenkarzem, Ji-Woonem, Zatrudniony w boys bandzie NO SPIN, zaczął czuć zazdrość wobec swoich kolegów z zespołu i pewnego dnia dopuścił do tego by wszyscy zginęli w pożarze. Uzależniwszy się w ten sposób od mordowania, Ji-Woon zaczął porywać swoje ofiary, a ich krzyki rozpaczy zaczęły być elementem jego muzyki. Gdy dowiedzieli się o tym właściciele Mightee One, utracił on kontrolę nad muzyką produkowaną przez label, w zamian za co właściciele labela zostali porwani i mieli się stać kolejnymi ofiarami. Zanim jednak zabójca dopadł Yun-Jin, ten pierwszy otrzymał tajemniczy telefon i trafił do świata Day by Daylight.

Yun-Jin została odrzucona jako trenerka gwiazd k-popu, więc dołączyła do labela Mightee One jako stażystka i została ich największą producentką hitów. Jednak nigdy nie została odpowiednio doceniona za swoją twórczość. Pod jej opiekę trafiła grupa NO SPIN, dla której zatrudniła nową gwiazdę – Ji-Woona. Kiedy większość zespołu zginęła w pożarze, Yun-Jin przekształciła Ji-Woona w solową postać The Trickstera. Jednak jej największa gwiazda zamiast gwiazdy rozrywki stała się psychopatycznym mordercą.

Nowy rozdział wkrótce trafi na Nintendo Switch, PS4, PS5, Xboxa One oraz Xboxa Series X|S.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię