Strona głównaKonsoleXbox Game Pass wśród najpopularniejszych trendów Twittera

Xbox Game Pass wśród najpopularniejszych trendów Twittera

Microsoft wzbudza głośne dyskusje wśród graczy. Twitter wczorajszy wieczór spędził nad potencjalnymi zmianami w Xbox Game Pass.

Pod koniec września zeszłego roku dowiedzieliśmy się oficjalnie, że Microsoft planuje zakup ZeniMaxu. Od tego czasu udało się dopełnić wszelkich formalności, co zwieńczyło wczorajsze potwierdzenie przejęcia przez Komisję Europejską. Wielu graczy zaczęło się więc zastanawiać, jak z czasem może ewoluować Xbox Game Pass.

Zobacz: Blizzard kończy z remasterami i pracuje nad nowymi grami

Temat zainteresował na tyle dużo ludzi, że usługa Microsoftu szybko znalazła się wśrod najpopularniejszych trendów Twittera. Pojawiały się oczywiście pytania o Elder Scrolls VI, gry Bethesdy w Game Passie i strategię rywalizacji z Sony.

Szczególnie ten ostatni wątek wzbudził sporo kontrowersji. Microsoft ma aktualnie szansę zastosować taktykę Sony i odciąć PlayStation od gier Bethesdy. Następny Fallout czy Elder Scrolls ekskluzywne dla Xboxa na pewno zrobiłyby sporą różnicę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię