Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - PlayStation 4 z kolejną ekskluzywną zawartością

Call of Duty: Warzone – PlayStation 4 z kolejną ekskluzywną zawartością

Posiadacze PlayStation 4 dostaną w swoje ręce kilka dodatkowych gadżetów.

Układy Sony z Activision przy okazji Call of Duty to dla społeczności popularnego FPS-a chleb powszedni. Nie ulega jednak wątpliwości, że różnica pomiędzy platformami w tym roku praktycznie zniknęła. Wcześniej PlayStation dostawało nowe DLC miesiąc przez resztą świata. Teraz ta sama współpraca ogranicza się do kilku kosmetyków i dodatkowego trybu w Modern Warfare.

Zobacz: Tamagotchi w Modern Warfare rośnie dzięki eliminacjom w multiplayerze

We wczorajszej informacji o graniu w Warzone bez aktywnego PS Plusa wspominaliśmy, że PlayStation ma również dostać ekskluzywny Combat Pack. Nie wiedzieliśmy tylko, co będzie znajdować się w środku.

Okazuje się, że wewnątrz znajduje się kilka przedmiotów kosmetycznych. Mówiąc konkretniej, skórka do Operatora, zegarek, Blueprint Shotguna Model 60, wizytówka, zawieszka do broni i bonus do zdobywanego doświadczenia na godzinę. Poza tym ostatnim elementem, który na krótki okres czasu przyspieszy Wasze levelowanie, zawartość DLC Packa to same przedmioty kosmetyczne.

Podobnie jak ze wszystkimi innymi dodatkami do gier, Pakiet bojowy można odebrać w PlayStation Store.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię