Strona głównaGryAktualnościPUBG zaktualizowany o wyrzutnie rakiet

PUBG zaktualizowany o wyrzutnie rakiet

Wybuchowa aktualizacja do PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Aktualizacja 6.3 trafiła na serwer testowy PUBG. Obok nowego dodatku, balansu broni oraz zmiany spawnowania dostępnego wcześniej wyłącznie w zrzutach M249, w grze zadebiutował Panzerfaust.

Zobacz: PUBG planuje rozwinąć swój tryb rankingowy przez feedback graczy

Nową wyrzutnię rakiet można znaleźć na dodanej niedawno mapie Karakin jako uncommon drop. Nie powinniśmy mieć więc większego problemu z napotkaniem jej podczas plądrowania budynków. Panzerfausta można użyć tylko raz, z rakietą, którą dostajemy po podniesieniu. Nie ma do niego żadnych dodatków, broń zabiera jeden z dwóch slotów na broń główną, a celowanie nim wymaga sporo wprawy.

Chociaż historia gatunku battle royale z wyrzutniami rakiet nie należy do najbardziej ekscytujących, na pierwszy rzut oka Panzerfaust wydaje się przyjemnym urozmaiceniem. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nie można nazbierać amunicji przez 20-minutowy mecz, a potem spamować potężnymi rakietami w ostatnim kółku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię