Strona głównaMobileAktualnościFallout Shelter Online – kontynuacja popularnej mobilnej strategii. Zobacz zwiastun

Fallout Shelter Online – kontynuacja popularnej mobilnej strategii. Zobacz zwiastun

Fani Fallout Shelter już wkrótce będą mogli kontynuować mobilną przygodę w roli zarządcy krypty. Nadchodzi Fallout Shelter Online na urządzenia z Androidem i iOS. Tym razem główny nacisk będzie położony na zmagania sieciowe.

Fallout Shelter to spin-off serii Fallout, w którym wcielamy się w rolę zarządcy jednej z krypt. Do naszych zadań należy rozbudowa schronu oraz zabezpieczanie stałych dostaw prądu, leków pożywienia i wody. Zasady proste jednak niesamowicie wciągające, co zaowocowało przeniesieniem gry również na konsole i PC.

Zobacz: Apple odrzuca projekt UE na jeden standard ładowarki do telefonu

Teraz posiadacze smartfonów będą mogli kontynuować zabawę dzięki Fallout Shelter Online, czyli drugiej odsłony gry. Wiele wskazuje na to, że jest to anglojęzyczna zmodyfikowana wersja gry, w którą zagrywało się wielu graczy w Chinach w 2017 roku.

Co nowego dostaniemy? W grze pojawi się kilka nowych postaci, z których będziemy mogli stworzyć grupę realizującą kolejne misje. Będziemy mogli również rozegrać nową przygodę, w której trafimy do kolacji znanych z Fallout 4.

Zobacz: Dzięki Pokemon Go schudł 67 kilogramów!

Na razie nie jest znana dokładna data premiery gry. Biorąc jednak po uwagę, że w filipińskim App Store widnieje data 22 kwietnia, to dla innych krajów data powinna być zbliżona.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię