Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Warzone - do gry powrócił problematyczny skin The Roze

Call of Duty Warzone – do gry powrócił problematyczny skin The Roze

Najnowsza aktualizacja Call of Duty Warzone z Sezonem 6 mogła na nowo namieszać w naprawionych już wcześniej problemach.

Call of Duty Warzone, jak większość współczesnych strzelanek, posiada mnóstwo elementów kosmetycznych do odblokowania lub zakupu za gotówkę. Jeden z takich skinów swego czasu okazał się mocno problematyczny – był tak ciemny, że gracze mieli trudności z dostrzeżeniem go w ciemniejszych obszarach mapy. Po miesiącach takich kłopotów, autorzy gry w końcu naprawili skina – było to w okolicach stycznia 2021. Skin stał się jaśniejszy i bardziej widoczny dla innych graczy – nie było to rozwiązanie idealne, ale na pewno w dobrym kierunku. Niestety jednak, wiele wskazuje na to, że poprzednia jego wersja powróciła z najnowszą aktualizacją.

Zobacz: Call of Duty Warzone: RICOCHET, nowy anti-cheat już trafił w ręce autorów cheatów

7 października CoD Warzone otrzymało dużą aktualizację, wprowadzającą Sezon 6. Wraz z nim w grze pojawili się m.in. nowi operatorzy, broń i wydarzenia. Jednak wiele zmian i bugów sprawiło, że gracze zaczęli określać nową wersję gry mianem niegrywalnej. Jednym z bugów jest właśnie powrót niesławnego ciemnego skina. Na Reddicie zaczęły się pojawiać wątki, w których gracze zaczęli się wymieniać spostrzeżeniami na ten temat. Ich zdaniem też, największy problem ze skinem jest w Gułagu.

The Roze fix was reverted from CODWarzone

Gracze są zdenerwowani i trudno im się dziwić – powyższy wątek na Reddicie pełen jest komentarzy graczy z podobnymi doświadczeniami co autor. Niestety, nie ma żadnych informacji na temat tego, czy twórcy gry pracują w jakikolwiek sposób nad rozwiązaniem problemu. Niektórzy zaczęli rozwiązywać go na własną rękę, m.in. za pomocą aim assista, który mają do dyspozycji gracze konsolowi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię