Strona głównaGryAktualnościCapcom próbuje nam coś powiedzieć. Czy chodzi o remake Resident Evil 3?

Capcom próbuje nam coś powiedzieć. Czy chodzi o remake Resident Evil 3?

Capcom zaczął udostępniać w mediach społecznościowych z pozoru niewinne grafiki. Ale uwadze czujnych Internautów nic nie umknie i wiele osób jest zgodnych, że to zapowiedź remake’u Residet Evil 3.

Pytanie – czy powstanie remake Resident Evil 3 jest błędne. Prawdziwe brzmi – kiedy będzie miała premiera remake’u Resident Evil 3. Capcom od pewnego czasu pracuje nad odświeżeniem kolejnej części swojego flagowego cyklu. Informacje na ten temat krążą po świecie już od kilku miesięcy.

Zobacz: Remake Resident Evil 3 może nie powstawać w Capcom

Wpisy, które pojawiły się na Twitterze Capcomu podgrzały atmosferę oczekiwania. Pierwszy z nich przedstawia z pozoru niewinny fragment rozgrywki Resident Evil HD. Widzimy na nią Jill Valentine stojącą pod ścianą oraz opis – czy kiedykolwiek czułeś się jakby ktoś Cię obserwował? Zdjęcie i podpis sugerują, że Jill jest właśnie obserwowana przez Nemesis, jej głównego prześladowce w Resident Evil 3.

Dalej mamy drugi zrzut, prezentujący… dziurę. Ot dziura w ścianie w Resident Evil 2 Remake z podpisem – Ktoś lub coś ewidentnie nie rozumie do czego służą drzwi… Jak myślisz, co się stało ze ścianą? Wydarzenia Resident Evil 3 rozgrywają się niemal równolegle do fabuły Resident Evil 2. Ten obraz może sugerować, że dziurę w ścianie zrobił Nemesis, zanim trafiła na nią Claire we własnym wątku fabularnym.


Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, prace nad remakiem Resident Evil 3 miałyby zostać zakończone w 2020 roku. Sama premiera gry ma się odbyć zanim na rynku pojawi się Resident Evil VIII. Czy faktycznie tak się stanie? Przekonamy się za pewne w ciągu najbliższych miesięcy.

Zobacz: Plotki: Resident Evil 8 pojawi się dopiero na nową generację konsol

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię