Strona głównaGryAktualnościRemake Resident Evil 3 może nie powstawać w Capcom

Remake Resident Evil 3 może nie powstawać w Capcom

Według plotek rekame Resident Evil 3 może nie być tworzony przez Capcom tylko przez zewnętrzne studio. Tylko czy ktoś poza Capcom może zapewnić idealną jakość rozgrywki i klimat Resident Evil?

Plotki na temat remake’u Resident Evil 3 przekazał AestheticGamer, który już wcześniej ujawnił informacje na temat Resident Evil VII: Biohazard, jeszcze przed oficjalna zapowiedzią gry. Możemy w tej sytuacji potraktować je jako bardzo prawdopodobne, ale i tak powinniśmy podchodzić do nich z pewną dozą dystansu.

Zobacz: Resident Evil 2 – sposób na pozbycie się Mr X-a. Zamień go w ducha

Według AestheticGamer Resident Evil 3, nie będzie tym, czego spodziewa się większość graczy, a sama gra nie jest rozwijana przez Capcom Division 1. Ponadto premiera ma nastąpić szybciej niż się tego spodziewamy. Nie wiadomo jednak, dlaczego to nie Capcom zajmuje się pracami nad grą i zlecił to zewnętrznemu studiu. Większość graczy wolałaby, żeby to jednak Capcom odpowiadał za remake, jak w przypadku bardzo udanego remake’u Resident Evil 2.

Zobacz: Oryginalny Warcraft i Warcraft II dostępne na GoG. Z obsługą dużych ekranów, Windowsa 10…

Z drugiej strony Capcom nie pozwoliłoby sobie na zlecenie prac byle komu, więc nawet jeżeli za prace weźmie się ktoś z zewnątrz, to nie powinniśmy obawiać się o jakość tytułu. Tak czy siak są to plotki i ostatecznie mogą się nie potwierdzić. Gdy tylko będziemy wiedzieli coś więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetweaktown
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię