Strona głównaGryAktualnościW niektóre tryby gry Mortal Kombat XI nie zagracie bez połączenia z...

W niektóre tryby gry Mortal Kombat XI nie zagracie bez połączenia z Siecią

Teoretycznie do tego, że aktualnie wydawane gry wymagają połączenia z internetem powinniśmy się już przyzwyczaić. Jednak w większości przypadków jest to uzasadnione na przykład weryfikacją czy ogrywana kopia jest na pewno legalna. Informacje na temat podobnych wymagań nadchodzącego Mortal Kombat XI budzą więcej wątpliwości niż wyjaśnień.

Serwis Reddit po raz kolejny okazuje się być kopalnią ciekawych informacji na temat nadchodzących gier – tym razem długo wyczekiwanej przez wielu graczy 11. odsłony kultowego Mortal Kombat. Jeden z użytkowników zdradził, że z jego dotychczasowego kontaktu z grą (w ramach bety dla tych, którzy zamówili preorder) wynika iż część contentu w grze nie jest w ogóle dostępna bez połączenia z internetem. Wśród tych elementów znajdują się dwa tryby gry – Krypta oraz Wieże Czasu.

Zobacz: Nowy zwiastun potwierdza kolejną postać w Mortal Kombat 11

Znana już z poprzednich odsłon Krypta to miejsce gdzie za walutę otrzymywaną za postępy w grze możemy odblokować dodatkowe elementy. Natomiast Wieże Czasu to wyzwania z pojedynkami na nietypowych zasadach. Sami przyznacie, że konieczność połączenia się z Siecią dla elementów, w których nic sieciowego nie ma, jest dość wyjątkowym zjawiskiem. Jeśli takiego połączenia nie ma – ze wspomnianych elementów po prostu w danej chwili w ogóle nie skorzystacie. Nici więc z partyjki w Wieże Czasu jeśli akurat padł Wam internet, podobnie jeśli kupicie wersję na Switcha i będziecie akurat w podróży, bez dostępu do WiFi. Wpis co prawda zniknął z forum, ale podobne zachowanie potwierdzają też inni użytkownicy.

Zobacz: Mortal Kombat 11 może nie być grą dla casualowego gracza

Czy Waszym zdaniem wspomniane ograniczenie to spory problem, czy nie będzie miało większego wpływu na Waszą decyzję o ewentualnym zakupie gry? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię