Strona głównaGryAktualnościCapcom – cztery nowe gry w tym roku. Wśród nich niezapowiedziany Resident...

Capcom – cztery nowe gry w tym roku. Wśród nich niezapowiedziany Resident Evil

Według jednego z przecieków, Capcom planuje w tym roku wydać cztery duże gry. Wśród nich znajdą się dwie z serii Resident Evil, czyli Resident Evil 3 Remake oraz jedna jeszcze niezapowiedziana.

YouTuber AestheticGamer za pośrednictwem Twittera przekazał kilka ciekawych informacji na temat planów wydawniczych Capcom na ten rok. Według nich w tym roku podatkowym, który trwa do 31 marca 2021, japoński producent i wydawca planuje wypuścić cztery duże hity. Dwa z nich będą grami z serii Resident Evil, z których jeden to Resident Evil 3 Remake. Drugi Resident nie został jeszcze ogłoszony, czy możemy spodziewać się, że będzie to ósemka?

W innym poście AestheticGamer stwierdza, że pojawi się również piąta gra, której premiera odbędzie się do 31 marca 2020, jednak będzie to mniejsza produkcja. Jeszcze w styczniu tego roku Youtuber twierdzi, że Capcom zrestartował projekt Resident Evil 8, jednak gra zostanie nieco opóźniona z powodu problemów z dostosowaniem jej do PlayStation 5.

Zobacz: Resident Evil 8 – najnowsze przecieki na temat produkcji

Capcom jak na razie nie potwierdza tych informacji i pomimo, że AestheticGamer dysponował już wcześniej sprawdzonymi przeciekami, warto do sprawy podchodzić z lekkim dystansem.

Zobacz: Apex Legends – nowe wydarzenie, przedmioty kosmetyczne i Evo Shield

A Wy jakie tytuły Capcomu chcielibyście zobaczyć w tym roku? Dragon’s Dogma 2? A może nowy Street Fighter? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię