Strona głównaGryAktualnościCD Projekt Red - kurtka z Cyberpunk 2077, jako prezent dla pracownika

CD Projekt Red – kurtka z Cyberpunk 2077, jako prezent dla pracownika

Jeżeli pracujecie w korporacjach to mogliście się spotkać z zasadą przyznawania jubileuszowych prezentów pracownikom z okazji okrągłej rocznicy w firmie.  Podobnie sytuacja wygląda w CD Projekt, jeden z deweloperów z okazji dziesięciu lat pracy otrzymał prezent związany z Cyberpunk 2077.

Przyjęło się pracodawcy z okazji jubileuszu obdarowują pracownika prezentami w postaci zegarków, pieniędzy lub innych drobiazgów o charakterze pamiątkowym. Zwykle tego typu prezenty kojarzone są z kiepskiej jakości gadżetami. W przypadku CD Projekt sprawa ma się zupełnie inaczej. Niedawno Mateusz Tomaszkiewicz pracujący nad Cyberpunk 2077 pochwalił się na Twitterze prezentem, jaki otrzymał od firmy za dziesięć przepracowanych lat.

Zobacz także: Pracownicy CD Projekt pokazali klasę. Zrobili koledze pożegnalny film

Trzeba przyznać, że kurtka sama w sobie jest dość oryginalnym prezentem jubileuszowym, jednak tym razem nie jest to byle jaka kurtka. Jeżeli oglądaliście trailer Cyberpunk 2077 to z pewnością rozpoznacie, że jest to taki sam model, jaki był noszony przez głównego bohatera. O ile sama kurtka Cyberpunk 2077 nie stanowi codziennego elementu stroju to zdecydowanie jest wartościowym przedmiotem kolekcjonerskim.

Cyberpunk 2077 nadal jest w fazie rozwoju i nie została potwierdzona oficjalnie data premiery gry, chociaż nieoficjalnie mówi się o przyszłym roku. Gra zostanie wydana na PS4, Xbox One i PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię