Strona głównaGryCD Projekt RED nawiązało współpracę z Digital Scapes jako wsparciem przy produkcji...

CD Projekt RED nawiązało współpracę z Digital Scapes jako wsparciem przy produkcji Cyberpunk 2077

CD Projekt RED nawiązało współpracę z kanadyjskim studiem Digital Scapes, jako wsparciem przy tworzeniu Cyberpunk 2077. Wcześniej Kanadyjczycy mieli okazję pracować z Techlandem podczas tworzenia Dying Light’s Be The Zombie PvP mode.

Współpraca z nowym partnerem potencjalnie będzie dotyczyła również nowych projektów, jakie powstaną w CD Projekt. Według informacji, jakie zostały przekazane prasie Digital Scapes będzie odpowiedzialne za rozwiązania multiplayer, przetwarzanie w chmurze, jednak nie jest bezpośrednio powiedziane, co może to oznaczać dla Cyberpunk 2077.

Szef Digital Scapes Michał Nowakowski powiedział w komunikacie prasowym, że umowa pomiędzy firmami dotyczy długoterminowego partnerstwa związanego z talentem, doświadczeniem i wiedzą techniczną.

Cyberpunk 2077 obsługuje niektóre funkcje dla wielu graczy, jednak jest zapowiadana, jako prawdziwa gra RPG, która zdecydowanie ma nie być strzelanką dla wielu graczy. Z kolei Patrick Mills z CD Projekt w jednym z czerwcowych wywiadów powiedział, że studio pracuje nad rozwiązaniami multiplayer w Cyberpunk 2077. Wspominał też, że funkcjonalność może zostać wprowadzona po premierze gry.

Digital Scapes będzie odtąd ściśle współpracować z Cd Projekt nad tworzeniem i optymalizacją rozwiązań technologicznych do wykorzystania w rozwoju Cyberpunk 2077. Redzi bardzo duży nacisk kładą na optymalizację gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię