Strona głównaGryTurecki wydawca twierdzi, że premiera Cyberpunk 2077 już w 2019 roku

Turecki wydawca twierdzi, że premiera Cyberpunk 2077 już w 2019 roku

Ekipa CD Projekt doskonale zna datę premiery Cyberpunk 2077, jest to jednak jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic studia. Oficjalnie gra zostanie wydana po jej skończeniu. A według Tureckiego dystrybutora ma to nastąpić już w przyszłym roku.

Niemal pewnie jest, że Cyberpunk 2077 zrobi w branży gier niemałe zamieszanie. Wielu graczy spodziewa się, że tytuł zdobędzie więcej nagród niż starszy brat Wiedźmin.  Jednak najważniejsza jest teraz data premiery. Dziennikarze podejrzewają, że będzie miała miejsce w 2020 roku. Jednak w sieci pojawiło się coś, co może sprawić, że świat zapłonie.

Na oficjalnym koncie Twitter, tureckiego Blikomu pojawiła się informacja, że premiera Cyberpunk 2077 nastąpi w 2019 roku. Post tak jak szybko się pojawił, tak szybko zniknął. Na dowód pozostał jedynie poniższy screen.

Skąd Blikom miałby znać datę premiery Cyberpunk? Blikom był odpowiedzialny za dystrybucję Wiedźmina w Turcji, więc do pewnych informacji z pewnością może mieć dostęp wcześniej. Poza tym CD Projekt RED potwierdziło niedawno, że programiści dokonują ostatnich szlifów.

Jak sądzicie czy przyszły rok jest realną datą premiery cyberpunk 2077? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię