test
Strona głównaGryPolski Counter Strike VR - Zero Killed z wczesnym dostępem na HTC...

Polski Counter Strike VR – Zero Killed z wczesnym dostępem na HTC Vive i Oculus

Zero Killed ochrzczony, jako Polski Counter Strike w wersji VR zadebiutował właśnie na Steam w ramach wczesnego dostępu i Oculus Store. Gra wspiera gogle VR HTC Vive oraz Oculus Rift.

Za produkcję gry jest odpowiedzialne polskie studio Ignibit występujące wcześniej pod nazwą VR Visio. Zero Killed to mieszanka gry taktycznej, znanej chociażby z Rainbow Six Siege z rozgrywkami PvP wzorowanymi na światowym hicie, jakim jest CS:GO. Dodajemy do tego szeroki wybór sprzętu, jaki mamy do dyspozycji oraz VR i mamy grę idealną.

W grze wcielamy się w członka zespołu elitarnej grupy zabójców, którzy świadczą usługi na rzecz korporacji nielegalnie pozyskujących nowy pierwiastek Petronium. W Zero Killed wiele zależy od współpracy oraz komunikacji w zespole. Oba te elementy są kluczowe podczas zmieniającej się sytuacji na mapie. Gracze mogą zbudować swoją drużynę z 10 różnych postaci. W skład zespołu wchodzą m.in. tank Big Foot, haker A.N.D. czy Ox spec od demolki i materiałów wybuchowych. Każda z dostępnych postaci posiada unikalny arsenał broni i umiejętności. Zwycięstwo wymaga solidnego planowania i dobrania taktyki w zależności od składu zespołu i aktualnej sytuacji na polu walki.

Poniżej trailer gry:

Deweloper planuje również wydanie edycji dedykowanej na PlayStation VR.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię