Strona głównaGryCD Projekt RED odpowiada na temat Ray Tracingu, modowania i obsługi VR...

CD Projekt RED odpowiada na temat Ray Tracingu, modowania i obsługi VR w Cyberpunk 2077

Ekipa CD Projekt RED ma to do siebie, że świetnie potrafi w kontakty ze społecznością graczy. W ostatnim czasie deweloper odpowiedział na wiele pytań dotyczących Cyberpunk 2077. Poniżej znajdziecie kilka z nich wraz z komentarzem Redów.

W grze podobnie jak w GTA V będzie tryb foto pozwalający na robienie i przechowywanie screenów.

Redzi zapytani o wsparcie modów odpowiedzieli, że jest jeszcze za wcześnie, aby potwierdzić lub zaprzeczyć. Bądźmy jednak dobrej myśli.

W sierpniu w sieci pojawił się zrzut ekranu z menu Cyberpunk 2077, który sugerował, że gra będzie wykorzystywała real-time ray tracing. Wkrótce potem Marcin Momont podważył prawdziwość pliku. Według dewelopera na chwilę obecną jest za wcześnie aby stwierdzić czy gra będzie obsługiwała nową technologię NVIDII. Zespół jednak nie zaprzeczył, że takowe się nie pojawi. Zatem nadzieje nadal pozostaje.

Biorąc pod uwagę, że Wiedźmin 3 obsługuje akcelerację sprzętową PhysX NVIDII byłoby sporym zaskoczeniem jeżeli w Cyberpunk 2077 nie będzie wsparcia dla ray tracingu lub deep learningu albo super samplingu.

A co do obsługi VR, CD Projekt stwierdził, że obecnie nie ma w planach wparcia tej technologii w grze.

Nadal czekamy jednak na ujawnienie daty premiery gry, która jest ustalona jednak Adam Kiciński nie chce się nią podzielić. Gdy tylko ją poznamy, damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię