Strona głównaKonsolePlotki: Nowa wersja Xbox zostanie ogłoszona do końca roku

Plotki: Nowa wersja Xbox zostanie ogłoszona do końca roku

O ile w sieci krąży sporo informacji na temat PS5, to już na temat nowej konsoli Microsoftu jest raczej cicho. Pojawiła się jednak plotka głosząca, że Microsoft do końca tego roku oficjalnie ogłosi pojawianie się nowej konsoli, natomiast pełną specyfikacji techniczna wyjawi w przyszłym roku.

Microsoft wydał Xbox One X w zeszłym roku, jako nowa wersja Xbox One. Konsola nie radzi sobie jednak za dobrze na rynku, więc naturalnym krokiem powinno być zerwanie z ta wersją systemu i przejście do nowej generacji. Jednak nie ma żadnych dowodów na poparcie tej plotki.

Według plotki jedną z pierwszych gier, jaka miałby wyjść na nową konsolę Xbox, o nazwie kodowej Scarlett, jest Justice League od studia Rocksteady. Premiera gry zapowiedziana jest na przyszły rok, a obecnie mają trwać prace nad przygotowaniem wersji na PS5, Xbox Scarlett i PC. To samo źródło twierdzi również, że Sony ogłosi swoją nową konsolę na początku 2019 a jej prezentacja ma nastąpić podczas E3 2019.

Sony na ten moment nie śpieszy się z zapowiedzią nowego sprzętu, a zwłaszcza ujawnienia specyfikacji technicznej. Kto pierwszy pęknie ten prawdopodobnie przegra wyścig, bo konkurencja wyda mocniejszy sprzęt.

Rewelacje te należy traktować z bardzo dużym dystansem i przymrużeniem oka. Ostatecznie sprawa wyjaśni się sama wraz z końcem roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię